Mūsu autoskola sadarbībā ar Igaunijas partneriem, lielāko autoskolu Baltijā Autosoit, izstrādāja unikālo 2 dienu kontravārijas braukšanas kursus.

Drošības un slidenos apstākļos kursi.

Jūs braucat jau vairākus gadus un jūtaties drošs! Vai esat aizdomājies:kād pēdējo reizi esat bijis avārijas dalībnieks? Vai toreiz dēļ jums tā notika? Vai varējāt rīkoties citādi , lai izvairītos no avārijas? Kā?

Kursu mērķis- iemācīt, kā kustībā izvairīties no bīstamas situācijas, kā arī iemācīt kā rīkoties bīstamā situācijā, lai samazinātu nelaimes gadījuma katostrofālās sekas. Motociklistiem ir teiciens: labākā situācija pēc kuras motociklists paliek dzīvs, tā ir tāda, kurā neiekļūst motociklists kurš paredz situāciju. Šis aforizms der arī citiem satiksmes dalībniekiem.

Nodrošināt ceļu satiksmes drošību, palīdz situācijas novērtēšana un riska paredzēšana, tā kā izvairīties no bīstamas situācijas ir gan vienkāršāk , gan lētāk nekā samierināties ar sekām.

Teorētiskajā kursa daļā izskatīsim tēmas, kuras palīdzēs samazināt nelaimes gadījumu sekas. Kā vadītājas un pasažieris var sagatavoties drošam braucienam? Kā uzvesties pasažierim brauciena laikā un bīstamajās situācijās? Kā strādā psiholoģija bīstamajās situācijās? Kā izvairīties no neadekvātām reakcijām ? Ne vienmēr bremžēšana ar bloķētiem riteņiem ir labākais veids!

Praktiskajā daļā mācīsimies, kā pareizi rīkoties visizplatītakajās bīstamajās situācijās.

 

 

1. Savvaļas dzīvnieks uz ceļa.

2. Šķērša apbraukšana gan bremzējot, gan nebremzējot.

3. Bremzēšana līkumā.

4. Kā bremzēt uz dažādien ceļa segumiem.

5.Kā rīkoties sānslīdē.Kopumā šis kurss jums dos zināšanas, kā rīkoties, lai izbēgtu no ceļu satiksmes negadījuma. Praksē nostiprināt šīs zināšanas.

1994.gadā Somijā notika tādi paši divu dienu kursi, kā rezultātā, ceļu satiksmes negadījuma zaudējumi samazinājās par 65%, un pašu negadījumu skaits par40%.

Šie kursi notiek Tartu, slidenos laika apstākļos, kuri tiek nodrošināti jebkurā gadalaikā.

Šo kursu mērķis nav pataisīt no jums sacīkšu braucēju, bet dot jums starta praktiskās un teorētiskās iemaņas, lai brauktu droši. Par savu drošību mēs varam parūpēties tikai paši.

 

Vēlam jums patīkamu apmācību apgūšanu!

Pieteikties kursiem.

 Mēs apmācam

AM kategoriju
A kategoriju
B kategoriju
AUTOMĀTS
B kategoriju
BE kategoriju
C kategoriju 95. kods
Apmaksa ar NVA kuponiem
CE kategoriju 95. kods
Apmaksa ar NVA kuponiem